rsz__igp9160

Značka

Jihokorejská značka N-Rit je součástí mezinárodní společnosti pro outdoor aktivity, jejíž historie spadá až do roku 1983. N-Rit představuje zkratku slov Natural Spirit, což ve volném překladu znamená ducha přírody. Podstatnou myšlenkou N-ritu je vzájemná harmonie soužití člověka s přírodou, s čímž souvisí i grafické logo značky, kterým je sova.

Spolehlivý partner, který přináší vysoce kvalitní a funkční věci pro vaše sportovní a outdoorové aktivity. Funkční produkty N-rit vynikají minimálním objemem a vysokým účinkem. V kombinaci s antibakteriální úpravou jsou ideálním doplňkem pro vaše sportovní aktivity a cestování. Speciální mikrovlákno vyrobené z polyesteru a nylonu má schopnost absorbovat až 5-násobek vody.

Mezinárodní značka N-Rit je v současné době zastoupena na všech světových kontinentech a investuje značné prostředky do neustálého vývoje technologií a materiálů, tak, aby vždy byla na špičce v daném oboru. V současnosti se může pochlubit více než stovkou patentovaných technologií, světově uznávanými certifikáty a mnoha mezinárodními oceněními za kvalitu a design.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.