TECHNOLOGIE RUČNÍKŮ

 

 

Antibakteriální úprava Dr. Bacty

Dr. Bacty protection je patentovaná technologie, která je součástí samotného procesu výroby vlákna. Tím se zvyšuje její účinnost a maximalizuje antibakteriální efekt. Bez kovů a chemie.

Tato ochrana je speciálně uzpůsobená proti bakteriím, plísním a dalším mikroorganismům. Dr. Bacty minimalizuje zápach z vlhkých ručníků a oddaluje nutnost praní. To oceníte zejména při sportu a cestování.

dr.Bacty

 

Ultrajemné mikrovlákno

Funkční vlákno je vyrobené z kombinace polyesteru a Nylonu. Samotná vlákna jsou menší než setina lidského vlasu a jsou tvořena systémem trojúhelníkových profilů.

Struktura vlákna je schopna do sebe navázat až 4 násobek vlastní hmotnosti nebo nečistot. Funkční mikrovlákno vyniká minimálním objemem (1/3 hmotnosti bavlněných vláken) a vysokým účinkem. Ten lze využít i při čištění skel, telefonu nebo domácích elektrospotřebičů.

vlakno

TECHNOLOGIE CHLADIVÝCH A HŘEJIVÝCH DOPLŇKŮ

 

Chladivé doplňky

Nabízejí okamžitý chladivý efekt tím, že efektivně odvádějí vlhkost od těla. Jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna, které má dvojí využití – funguje buď za sucha nebo za mokra.

AeroCool funguje za sucha - je to lehké, elastické vlákno, které napomáhá odpařování potu, a tím vytváří komfortní prostředí pro hlavu a ruce.

Řada Ice Mate opakovaně ochlazuje kůži až po namočení do vody a její absorpci. Multifunkční šátky lze opakovaně používat - stačí po zahřátí šátek protřepat a ten opět začne příjemně chladit.

 

 

 

Hřejivé doplňky


Warm-X je revoluční materiál z ultrajemného mikrovlákna, který odvádí vlhkost od těla a zároveň v něm udržuje teplo. Mikrovlákno má navíc antibakteriální ochranu, která zamezuje vzniku bakterií a nežádoucího zápachu po delším používání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.