KLÍČOVÉ vlastnosti

 

Mimořádně nízká hmotnost a rozměry

S pouze třetinovou hmotností bavlněných ručníků a malým rozměrem balení jsou ručníky N-Rit ideální na cestování, dovolené, sport a další aktivity. V kompaktním balení lze ručník nosit např. připnutý k batohu a mít ho tak stále po ruce.

 

Vysoká absorpce

Nezvykle vysoká absorpce materiálu pojme až 4 násobek vody. Běžná absorpční kapacita vláken je navýšena o kapiláry z trojúhelníkových profilů, které jsou schopny vsáknout vlhkost ze všech povrchů.

 

Hypoalergenní šetrnost

Certifikát Eco Tex zaručuje, že všechny použité materiály jsou hypoalergenní. Mohou je používat osoby s citlivou pletí, alergií nebo ekzémem. Všechny výrobky lze běžně prát, jsou však jemné i bez použití aviváže, která může dráždit pokožku.

 

 

Rychleschnoucí

Ručníky z jemného mikrovlákna lze ručním ždímáním zbavit až 90% vody. Ve srovnání s bavlněným ručníkem je po vyždímání ručník suchý za zlomek času. Ručník uschne i v kompaktním balení a zabere v zavazadle pouze pětinu místa běžných osušek.

 

Čištění

Díky trojhranné  struktuře vláken dochází při otírání povrchů k rychlému zachycení nečistot do vlákna. Ultrajemné mikrovlákno bezchybně čistí jak za sucha, tak za mokra. Doporučujeme používat bez jakýchkoli chemických prostředků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.